Nasze życie, w praktycznie każdym aspekcie, związane jest z górami.  Nie wyobrażamy sobie, żeby było inaczej.  Jesteśmy parą, która nie dość, że spędza razem wolny czas, przede wszystkim w górach, to jeszcze lubi razem pracować. Także w górach. 😀

Góry i praca w nich to esencja naszego życia. W pełni profesjonalne podejście sprawia, że umiemy i lubimy pracować praktycznie z każdym: klientami indywidualnymi, parami, rodzinami, dziećmi, grupkami i grupami. Kobietami i mężczyznami. Wszystko zależy od celu, oczekiwań i marzeń osób, które idą z nami w góry. 

Oczywiście każde z nas ma swój własny warsztat i specjalizację, np. Aga – trekking i hiking na wyjazdach zagranicznych, a Michał – wspinaczkę, freeride i skitury. Wspólnie prowadzimy wycieczki w Tatry, Pieniny czy góry Słowacji. 

Chętnie zabierzemy Was na wycieczkę górską, trekking lub hiking, wspinaczkę, narty czy wycieczkę motocyklową po naszych malowniczych okolicach.

Jesteśmy wesołą parą, w pracy często żartujemy i staramy się, aby nasi klienci poczuli się odprężeni i zrelaksowani, unikamy zbędnych stresów i staramy się aby wszyscy czuli się komfortowo. Naszą pracę traktujemy poważnie i wykonujemy ją w sposób bezpieczny i odpowiedzialny. 

Krótko mówiąc: profesjonalizm z poczuciem humoru 🙂

Sami sprawdźcie: zapraszamy!

Poniżej chcielibyśmy przybliżyć Wam nasze sylwetki:

Tatry
zimowa chwila dla siebie
wspaniałe wspinanie na Słowacji

 

Agnieszka Sawicka

Międzynarodowy Przewodnik Górski UIMLA

MIĘDZYNARODOWY PRZEWODNIK GÓRSKI UIMLA – PL0148T

PRZEWODNIK TATRZAŃSKI III KLASY – PGT /16/08

przewodnik tatrzański

– licencja Tatrzańskiego Parku Narodowego

– licencja Pienińskiego Parku Narodowego

PILOT WYCIECZEK

SZKOLENIE Z ZAKRESU OBSŁUGI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH WZROKOWO – Fundacja Instytut Rozwoju Regionalnego – Certyfikat nr 3/11/2011       

Uniwersytet Warmińsko – Mazurski – mgr pedagogiki 

 

Michał Trzebunia

PRZEWODNIK TATRZAŃSKI II KLASY

– licencja Tatrzańskiego Parku Narodowego

TRENER NARCIARSTWA ALPEJSKIEGO

INSTRUKTOR NARCIARSTWA SITN PZN

TRENER I INSTRUKTOR NARCIARSTWA WYSOKOGÓRSKIEGO

INSTRUKTOR WSPINACZKI SKAŁKOWEJ

Co kocham:  Dolomity + via ferraty, wulkany Ameryki Południowej, podróże autem po Europie, mój rower, jaskinie, kawę z mlekiem, czerwone wino, kuchnię śródziemnomorską, muzykę i moją pracę, oczywiście.

Co kocham: Tatry przede wszystkim, wspinanie, jazdę na nartach, mój motocykl, podróżowanie i odkrywanie pięknych miejsc, muzykę,czarną kawę, dobre trunki i meksykańską kuchnię.

via ferraty w Francji
wspinanie z przyjaciółmi
wyjścia taternickie w wolnym czasie
error: Wysil się i popracuj samodzielnie!